Tag «promocje»

promocje

Gazetki promocyjne jako główny punkt łączności marketingowej sieci sklepów z nabywcami.

Gazetki promocyjne to druk służący zamysłom informacyjnym, przeznaczonym do sprawnego rozpowszechniania o objętości odpowiadającej wielokrotności 4, 8 i 16 stron. Nabywca gazetki ma możliwość kilkukrotnego korzystania z gazetki promocyjnej a w kontaktach z nadawcą ma prawo powoływać się na dane, które są w niej zapisane. Gazetki promocyjne zapełnione są produktami różnych marek mnóstwa producentów.
Przekazuje ona niezbędne informacje o działaniu sklepu. Gazetki promocyjne różnorodnych drogerii zawierają szeroką ofertę artykułów kosmetycznych, przemysłowych, pielęgnacyjnych oraz perfum. Gazetki i oferty promocyjne opisują najlepsze kosmetyki w bardzo dobrych, rabatowych cenach. Pojawiają się w nich też artykuły przeznaczone do koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz drobna biżuteria.

Modna i oszczędna kobieta na zakupach, czyli jakie ubiory bądź dodatki kupuje dwudziestolatka, jeśli otrzyma kupon rabatowy

Kobieta bez stylowych czy designerskich ubrań jest jak drzewko bożonarodzeniowe bez różnokolorowych ozdób, zatem każda przedstawicielka płci pięknej musi raz na pewien czas odświeżyć posiadaną garderobę. Dodatkowym impulsem okazują się sezonowe wyprzedaże, jak również kupony zniżkowe bądź bony podarunkowe.