Prezenty przeżycia – nietypowe podarki, które zapamiętasz na zawsze

Kiedy mamy zamiar zrobić komuś naprawdę odpowiedni upominek musimy wziąć pod uwagę to, co dana osoba uwielbia. Z tego powodu kupno upominku nie jest banalne. Szczególnie, jeżeli znamy kogoś sporo lat i zdaje nam się, że już wszystko, co dało się wymyślić – wymyśliliśmy. Ale są takie pomysły na prezenty, które na pewno będzie zaskakujące solenizanta.

Lot balonem

Autor: tour geek
Źródło: http://www.flickr.com
Warto kupić komuś na przykład lot paralotnią lub skok ze spadochronem. Chociaż może się zdawać to zbyt ekstremalne, to takie pomysły na prezent, które pozwalają na przeżycie, czegoś totalnie nowego są najlepszym pomysłem. Wszyscy dobrze wiemy, że najważniejsze prezenty to najwspanialsze niespodzianki. Jeżeli, więc nasz znajomy nie miał okazji lecieć paralotnią, albo skakać na bungee, to warto pomyśleć o tego rodzaju upominku.

Fajne pomysły na prezentyJeśli zależy nam na tym, by osoba, której wręczamy prezent była uradowana, to trzeba rzeczywiście pomyśleć o czymś wystrzałowym. Oczywiście pomysły na prezenty są przeróżne (fantastyczna oferta na Sporo jest zależne od tego, kogo obdarowujemy i też od tego, jakimi środkami dysponujemy. Dlatego musimy pamiętać o kilku sprawach. Jeżeli jest możliwość zrzucenia się z innymi osobami na prezent, to warto o czymś takim pomyśleć. To doprowadzi do tego, że będziemy mogli kupić jubilatowi lepszy prezent.

Ten proponowany serwis (http://kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/ksiegi-gosci/) zawiera ciekawe informacje na omawiany wątek, więc, jeżeli ta kwestia Cię absorbuje, to zobacz to obowiązkowo.

Jeśli mamy niewielki budżet to warto zaprosić jubilata do restauracji na urodzinową kolację, zamiast kupować jakieś tanie pierdółki. A jeśli posiadamy możliwości to najlepiej jest zafundować solenizantowi jakiś ciekawy prezent, przeżycie, które osoba obdarowywana będzie wspominała przez lata. Możemy postawić na lot balonem, paralotnię, wypad na tor gokartowy lub zajęcia z chodzenia na szczudłach.

Samolot

Autor: Chuck Moravec
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś oferowanych jest wiele ciekawych opcji, wystarczy się rozejrzeć i mieć na uwadze to, komu robimy prezent. Wiadomo, że skok na bungee dla babci nie będzie dobrym pomysłem, ale jeśli babcia nigdy nie płynęła na skuterze wodnym, to jest już całkiem realne marzenie do ogarnięcia. Tak, więc jeśli już robimy znajomej osobie prezentu to nich to będzie prezent od serca, jeżeli mamy kupić byle, co, to lepiej nic nie wręczać.