Oryginalne prezenty

Nadciąga osiemnastka kumpla, a ty nie wiesz co kupić? Przyjaciółka zaprasza cię na wieczór panieński i nie możesz zdecydować się na prezent? Problem z głowy! Ratunkiem są… śmieszne prezenty.

Niedawno bardzo powszechne było dawanie osiągającemu wiek dorosły tabliczki z numerem 18, najczęściej zdejmowaną z autobusów miejskich. Właśnie z tego powodu w wielu miastach odwołano te linie. Nie łamiąc litery prawa, w necie działa wiele sklepów sprzedających prezenty na 18.

Zastanawiasz się, co inny autor wspomina o rozpatrywanym w tym materiale zagadnieniu? Ten wpis z serwisu (https://www.numoco.com/k512,nasze-marki,,5,numoco.html) wyjaśni Twe wątpliwości.

Popularnością cechują się zabawne dyplomy i certyfikaty, świadczące o dorosłości właściciela. Da się nabyć je z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem jubilata. Taką samą usługę oferuje się w przypadku różnorakich t-shirt’ów, kubków, długopisów i zabawek okolicznościowych.

Autor: stevendepolo/ flickr.com

W Internecie można dostać również mniej grzeczne prezenty na wieczór panieński.

Zaciekawił Cię ten materiał? Jeżeli tak, to przeczytaj jeszcze ten świetne źródło. Sprawdź, to także okaże się dla Ciebie warte zainteresowania.

Jest to całkowicie żeńska impreza i rządzi się specjalnymi prawami. W cenie są przeróżne stroje – m. in. diablic, pokojówek i policjantek. Przyszłym młodym żonom przyjaciółki ofiarowują często prezenty z podtekstem seksualnym.

W ofercie sklepowej znajdziemy więc frywolną bieliznę, książki o seksie, zabawki erotyczne, ubrania z elementami fallicznymi, gry miłosne dla dwojga oraz wiele innych, mocno niepoprawnych przedmiotów. Naturalnie dostępne są też prezenty na wieczór kawalerski o zbliżonym zabarwieniu, co ciekawe jednak zdają się być mniej kontrowersyjnie. Możliwe, że bierze się to z praktyki, że zamiast kupować gadżet, goście decydują się opłacić przyszłemu małżonkowi wycieczkę do klubu nocnego lub zamówić tancerkę na przyjęcie.