warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/honya.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gry

Ważne okazje i oryginalne prezenty

Autor: Design Packaging
Nadchodzi osiemnastka kolegi, a ty nie wiesz co mu sprezentować? Kumpela zaprasza cię na wieczór panieński i nie potrafisz zdecydować się na podarunek? Problem z głowy! Rozwiązaniem są… śmieszne prezenty.

Powrót gier planszowych

Zestaw gier towarzyskich
Autor: home&you
Źródło: home&you
Od jakiegoś czasu gry planszowe strategiczne, logiczne czy rodzinne opanowują serca nie tylko dzieci, ale także coraz częściej serca dorosłych. Wiele osób spotyka się przy planszówkach w domach, kawiarniach, pubach czy domach kultury. Wspólnie tworzą księstwa, zabijają potwory, współzawodniczą o potrzebne zapasy i skarby czy wymieniają się produktami na średniowiecznych szlakach handlowych.

Atrakcyjne pomysły na podarunki na Wigilię

Autor: stevendepolo/ flickr.com
Zbliża się gwiazdka, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdą Państwo mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla maluchów proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny upominek dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.