Oryginalne prezenty


Nadciąga osiemnastka kumpla, a ty nie wiesz co kupić? Przyjaciółka zaprasza cię na wieczór panieński i nie możesz zdecydować się na prezent? Problem z głowy! Ratunkiem są… śmieszne prezenty.

Niedawno bardzo powszechne było dawanie osiągającemu wiek dorosły tabliczki z numerem 18, najczęściej zdejmowaną z autobusów miejskich. Właśnie z tego powodu w wielu miastach odwołano te linie. Nie łamiąc litery prawa, w necie działa wiele sklepów sprzedających prezenty na 18.

Zastanawiasz się, co inny autor wspomina o rozpatrywanym w tym materiale zagadnieniu? Ten wpis z serwisu (https://www.numoco.com/k512,nasze-marki,,5,numoco.html) wyjaśni Twe wątpliwości.

Popularnością cechują się zabawne dyplomy i certyfikaty, świadczące o dorosłości właściciela. Da się nabyć je z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem jubilata. Taką samą usługę oferuje się w przypadku różnorakich t-shirt’ów, kubków, długopisów i zabawek okolicznościowych.

Autor: stevendepolo/ flickr.com

W Internecie można dostać również mniej grzeczne prezenty na wieczór panieński. Jest to całkowicie żeńska impreza i rządzi się specjalnymi prawami. W cenie są przeróżne stroje – m. in. diablic, pokojówek i policjantek. Przyszłym młodym żonom przyjaciółki ofiarowują często prezenty z podtekstem seksualnym.

W ofercie sklepowej znajdziemy więc frywolną bieliznę, książki o seksie, zabawki erotyczne, ubrania z elementami fallicznymi, gry miłosne dla dwojga oraz wiele innych, mocno niepoprawnych przedmiotów. Naturalnie dostępne są też prezenty na wieczór kawalerski o zbliżonym zabarwieniu, co ciekawe jednak zdają się być mniej kontrowersyjnie. Możliwe, że bierze się to z praktyki, że zamiast kupować gadżet, goście decydują się opłacić przyszłemu małżonkowi wycieczkę do klubu nocnego lub zamówić tancerkę na przyjęcie.