Modna i oszczędna dama na zakupach, czyli jakie okrycia albo dodatki kupuje czterdziestolatka, jeżeli dostanie kupon zniżkowy

Elegantka bez modnych czy designerskich strojów jest niczym drzewko bożonarodzeniowe bez kolorowych ozdób, więc każda przedstawicielka płci pięknej musi co pewien czas odświeżyć posiadaną garderobę. Dodatkowym magnesem są sezonowe wyprzedaże, jak również kupony zniżkowe albo bony podarunkowe.

Tak już przywykliśmy do różnego rodzaju promocji, że bardzo trudno obojętnie przejść obok sporego afiszu z nie mniejszym anglojęzycznym napisem sale. Jednakże pań nie należy posądzać o egoizm - przecież matki w żadnym razie nie zapominają o własnych dzieciach. Jeśli do rąk mam trafi kupon, to na pewno znajdą one czas, aby go zrealizować i zakupić dwa albo trzy komplety dziecięce, kilka śpioszków i chociażby jeden sweterek. Niekiedy kobiety stawiają nie na ilość, ale na jakość i w konsekwencji wybierają tylko bardziej ekskluzywne produkty, zatem do wózka na zakupy trafiają śliczne i bardzo dobre jakościowo sukienki dziewczęce na lato. Ale nie tylko mężatkikobiety z dziećmi wybierają komplety dziecięce w Ceneo.

Bowiem czterdziestolatka, która otrzymała na maila kupon zniżkowy dla siebie oraz koleżanki nawet przed czasem wybiegnie z pracy, żeby z niego skorzystać, zanim upłynie termin jego ważności. Bon najczęściej wykorzystuje się na zakup najpotrzebniejszych fatałaszków, więc panie przymierzają najróżniejsze i w żadnym razie nie najtańsze bluzeczki czy dżinsy bądź sweterki. Czasami zawsze zadbana pani zamierza wykorzystać taki kupon na coś wyjątkowego i wybiera firmowy płaszcz, staniki z najdroższego sklepu czy w końcu obuwie, np. szpilki Sagan bądź sandały Gino Rossi.sklep internetowy na laptopie
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Natomiast jeśli trzydziestolatka z racji natłoku obowiązków służbowych oraz domowych nie może w najbliższych tygodniach odwiedzić stacjonarnego butiku, to bon promocyjny wykorzystuje składając zamówienie w internecie atrakcyjne szpilki. Najrozsądniej w sieci zamawiać dodatki, gdyż nie ma potrzeby ich przymierzać. Stąd właścicielki kuponów wpisują w wyszukiwarki hasła modne torebki 2015, białe korale na zabawę sylwestrową czy szaliki zimowe 2016.

Kupony zniżkowe są naprawdę przychylnie przyjmowane przez konsumentki, o ile rzecz jasna upust opiewa co najmniej na 20 procent. Niższe rabaty bywają traktowane z podejrzliwością, a te zaledwie 5-procentowe czasami trafiają do śmietnika. A sklepy można by rzec zarabiają na tych promocjach podwójnie, bo zarówno singielki, jak i narzeczone rzadko ograniczają się do kupna jedynie jednej rzeczy.