Ważne okazje i oryginalne prezenty

Nadchodzi osiemnastka kumpla, a ty nie wiesz co kupić? Kumpela zaprasza cię na wieczór panieński i nie potrafisz zdecydować się na prezent? Problem z głowy! Rozwiązaniem są… śmieszne prezenty.


coolprezenty - serce
Źródło: http://www.coolprezenty.pl/
Kiedyś bardzo powszechne było darowanie wchodzącemu w wiek dojrzały tabliczki z numerem 18, zazwyczaj zdejmowaną z autobusów miejskich. Właśnie z tego powodu w wielu miejscowościach zlikwidowano te linie. Przestrzegając litery prawa, w necie jest wiele sklepów sprzedających prezenty na 18. Powodzeniem odznaczają się zabawne dyplomy i certyfikaty, dokumentujące dorosłość właściciela. Można nabyć je z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem obdarzonego. Analogiczną usługę udostępnia się w przypadku różnorakich koszulek, kubków, długopisów i maskotek okolicznościowych.

Autor: stevendepolo/ flickr.com
W Internecie można znaleźć też mniej grzeczne prezenty na wieczór panieński. Jest to całkowicie kobieca impreza i rządzi się specjalnymi prawami. Rozchwytywane są przeróżne przebrania – m. in. diablic, pokojówek i funkcjonariuszek policji. Przyszłym mężatkom przyjaciółki dają często podarunki z podtekstem erotycznym. W katalogach można znaleźć więc niegrzeczną bieliznę, poradniki Kamasutry, gadżety erotyczne, ciuszki z elementami fallicznymi, gry miłosne dla par oraz wiele innych, ostro niepoprawnych gadżetów. Naturalnie dostępne są także prezenty na wieczór kawalerski o podobnym zabarwieniu, a jednak zdają się być mniej kontrowersyjnie. Możliwe, że bierze się to z praktyki, że zamiast kupić gadżet, zaproszeni wolą sponsorować przyszłemu panu młodemu wycieczkę do klubu ze striptizem lub wynająć tancerkę na imprezę domową.

Oryginalne pomysły na prezenty można znaleźć też na: Gry http://www.planszoweczka.pl/